Nově: Třídění článků dle rubrik

Třídění článků dle rubrik je dnes už standardem a proto nám tato funkce v Klubwebu nesmí chybět. Jedná se o velmi praktické řešení, díky kterému budete moci na klubovém webu zobrazit stránku s články např. pouze jedné kategorie.

A jak to funguje? Každému článku můžete přiřadit jednu z rubrik, které jste si v systému jednoduchým způsobem vytvořili. Po přiřazení článku do rubriky se v pravé horní části článku objeví jméno zvolené rubriky, které zároveň funguje jako odkaz na všechny ostatní články z této rubriky. Řešení je tedy ideální např. v případě, že chcete mít oddělené zprávy jednotlivých mládežnických kategorií od dospělého mužstva.

Pokud byste chtěli vidět, jak články roztříděné do rubrik v Klubwebu vypadají, pak zavítejte na web slovenského hokejového klubu HK Trnava, který jako první začal tuto funkci využívat.