Každý web na Klubweb.cz obsahuje tyto funkce:

Aktuální články

Informujte vaše fanoušky o aktuálním dění prostřednictvím aktuálních článků na webu.

Odpadl trénink nebo byl odložen zápas? Informujte všechy v krátké aktualitě.

Rozpisy zápasů

Pro každý tým ve vašem klubu můžete zadat neomezený počet zápasů do rozpisu podle příslušné ligy či turnaje.

Podrobnosti o zápasech

U každého zápasu můžete evidovat výsledek, stav po třetinách či poločase, střelce branek, sestavy, počty diváků, ale také textový komentář nebo ohlasy trenérů.

Soupisky hráčů

Pro každý váš tým můžete přidat soupisku podle jednotivých postů, soupisku je možné přiřadit k lize či soutěži, soupisky je možné také jednoduše převádět do nových ročníků bez nutnosti je zadávat znovu.

Detaily o hráčích

Na soupiskách můžete ke každému hráči přiřadit jeho číslo dresu, ale také základní údaje jako datum narození, výšku, váhu nebo jeho pozici v sestavě. K hráčům (i hráčkám) je možné doplnit i fotografii a textový profil.

Tabulky soutěží

Ke každé lize či turnaji můžete přidat aktuální tabulku. Tabulky se archivují i zpětně podle jednotlivých sezón.

Fotogalerie

Ke každému článku či reportáži ze zápasu můžete jednoduše přidat fotografie. Ve fotogalerii je také možné fotografie třídit do samostatných složek.

Videogalerie

Máte ze zápasů či jiných akcí vašeho klubu video? Můžete jej prostřednictvím klubových stránek jednoduše nahrát na Youtube a zobrazovat na vašem webu.

Diskuzní fórum

Vaši fanoušci mohou na webu jednoduše diskutovat a prožívat vaše zápasy s vámi. Diskusi je navíc možné jednoduše moderovat a mazat sprosté či jinak závadné příspěvky.

Statické stránky

Pro základní kontaktní informace o vašem klubu, o jeho historii, stadionu či vedení klubu můžete na web umístit statickou stránku s tímto obsahem.

Dokumenty ke stažení

Chcete informovat o rozpise ledové plochy či využítí vašeho hřiště, nebo zveřejnit zápis z valné hromady? Prostřednictvím sekce Dokumenty můžete jakékoli soubory, například z Wordu, jednoduše nahrát na vaše stránky a nabídnout je ke stažení.

Dotazy na klub

Fanouškům můžete dát příležitost pokládat dotazy vedení klubu, trenérům nebo hráčům prostřednictvím jednoduchého formuláře, a následně jim jednoduše odpovídat.

Více uživatelů

Pro správu a aktualizaci webu můžete vytvořit přístup více uživatelům a případně jim omezit možnost úpravy některých sekcí webu.

Další sociální sítě

Odkazy na soc. sítě vašeho klubu (spravujte odkazy na soc. sítě vašeho klubu přímo v hlavičce webu snadno)

Loga partnerů klubu

Na hlavní stránku vašeho klubového webu můžete umístit loga či reklamní bannery partnerů a sponzorů vašeho klubu.

Klubový Informační Systém

Propojení s KIS (www.esports.cz/kis)

Systém Klubweb se dále vyznačuje těmito vlastnostmi:

Pro všechny populární sporty

Klubweb.cz aktuálně je možné využít pro tyto sporty: fotbal, hokej, hokejbal, florbal, basketbal, volejbal a házenou. Další sporty připravujeme.

Profesionální grafické šablony

Máme na výběr mnoho grafických šablon. Pokaždé navíc grafický design přizpůsobíme tak, aby odpovídal barvám vašeho klubu.

Všechny funkce, které web má mít

Každý web na systému Klubweb.cz obsahuje více než 20 funkcí – rozpisy a výsledky zápasů, soupisky týmů, tabulky, fotogalerie, videogalerie, diskusní fórum a mnoho dalších.

Jednoduché ovládání

Práce s redakčním systémem Klubweb.cz je velmi jednoduchá. Umožňuje vám upravovat a aktualizovat kompletní obsah webu vašeho sportovního klubu bez znalostí tvorby webových stránek.

Provoz na vlastní doméně

Klubweb.cz může fungovat na vaší vlastní doméně, např. www.fklhota.cz. Doménu pro vás zaregistrujeme, nebo vám poradíme jak využít tu, kterou již máte.

Jedna služba, jedna cena

Žádné složité ceníky, žádné složité služby. Klubweb.cz je vám k dispozici za jeden roční paušál. Navíc – pokud nebudete s tím, co klubweb.cz nabízí spokojeni, do 30 dnů vám peníze vrátíme.